Tedaviler

Ev Tedaviler

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Tedaviler

Tedaviler

Prostat, mesane ve penis arasında bulunan üreme ile ilgili işleve sahip ceviz büyüklüğündeki salgı bezidir. 

Tedaviler

Prostat büyümesi, genellikle iyi huylu bir gelişme geçirir. İlerleyen yaşlarda ortaya çıkan bu hastalık hormonal etkenlerden olduğu yönünde düşünülmektedir.

Tedaviler

Prostat her erkekte bulunan önemli işleve sahip ceviz büyüklüğündeki salgı bezidir. Erkeklerin üreme işleminde büyük rol oynar.

Tedaviler

Mesane, böbreklerden süzülen idrarı depolayan ve kasılarak idrarı vücudun dışarı atmasını sağlayan organdır. Mesane kanseri iyi huylu ve kötü huylu olabilir.

Tedaviler

Böbrekler omurganın her iki tarafında da bir tane bulunan asıl görevi metabolizma atıklarının idrar yoluyla vücuttan çıkmasını ve kandaki minerallerin dengesini sağlar.

Tedaviler

Üreter taşı, idrar yollarının tıkanmasına neden olacak önemli bir sağlık problemidir. Böbrekte oluşan taşlar idararla birlikte dışarı çıkmak için üretere geçtiğinde üreter taşı adını alır.

Tedaviler

Erkek üreme sisteminin bir parçası olan testisler penisin arkasında olan iki oval bezdir. Testisler hem testesteron hem de sperm üretir ve depolarlar.

Tedaviler

Üretra, mesanedeki idrarı dışarı atmamızı sağlayan kanala denir. Üretranın darlığı mesanedeki idrarın rahatça dışarıya atılamaması sonucunu mesanede idrarın birikmesine neden olur. 

penis eğriliği

Penis eğriliği, ereksiyon esnasında penisin düz bir şekilde olması gerekirken başka yönlere doğru eğilmesi eylemidir. Bu olay erkeklerin cinsel organında bulunan dokuların anormal gelişimi sonucu oluşan şekil bozukluğu olarak açıklanır.

Tedaviler

Cinsel ilişkilerde birleşmenin başlaması ve devamlılığın sürdürülebilmesi için gereken sertleşmenin gerçekleşmemesi durumu ereksiyon sorunu olarak ifade edilir. Sertleşme sorunu psikolojik nedenlerden kaynaklı olabilir.

Tedaviler

Türk toplumunda cinsel isteksizliğin daha çok genellikle kadınlar tarafından olduğu bilinsede erkeklerin yaşadığı sertleşme sorunu, penis eğriliği, erken boşalma gibi durumlar onları cinsel hayata karşı soğutabilir.

Tedaviler

Erken Boşalma, ilişki esnasında erkeğin boşalmak istememesine rağmen boşalması yani boşalma kontrolünü elinde tutamamasıdır. Bu soruna kontrolsüz boşalma, erken boşalma denir. Erken boşalma çoğu erkeğin başına gelen bir durumdur.

Tedaviler

Cinsel hastalıklar, korunmasız yapılan cinsel ilişkilerde vajinal, anal, oral seks yoluyla kişiden kişiye geçen vücut salgıları ile bulaşan haslıklar için tanımlanır. 

Tedaviler

Hidrosel, testislerin çevresindeki zarların içinde bulunan sıvının daha fazla birikmesi sonucu testis torbasının şişmesi durumuna denir.

Tedaviler

Testisteki toplardamarların varisleşmesiyle birlikte görevlerini yerine getirememesi ve kirli kanın testisten uzaklaşamaması sonucuna varikosel denir.

Tedaviler

Bir çiftin 1 yıl içinde her ay düzenli ve korunmasız ilişkiye girmesi sonucu kadının hiçbir şekilde hamile kalmaması durumuna infertilite yani kısırlık denir.

Tedaviler

Testisler, sperm ve cinsiyet hormonlarının salgılanmasını sağlayan erkek üreme organıdır. Anne karnındaki bebeğin gelişim sürecinde testislerin tam olarak gelişimini sağlayamamasına inmemiş testis (kriptorşidizm) denir.

telefon iletisimi
whatsapp iletişimi