Hastane Randevu Yazılımı

Hastane Randevu Yazılımı

Hastaların, klinik ve sağlık kurumlarında muayene olmak için kolaylıkla başvurabilecekleri bir yazılımdır. Randevu yazılımı, doktor ve hastaların kontrol günlerini online olarak planlamalarına ve düzenlemelerine olanak tanır. Ayrıca, hastanelerin randevuları daha iyi yönetmesine ve hasta bakımı sürecini iyileştirmesine yardımcı olur.

Sağlık Bakanlığı onaylı alt yapısıyla beraber medikal verilerinizi mevzuata uygun bir şekilde e-Nabız sistemine gönderebilirsiniz. Gelişmiş raporlama olanaklarıyla hastaların tanı ve tetkik süreçlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz. Aynı zamanda yeni nesil tablolar sayesinde kliniğinizin mali durumu kontrol altına alınır. KVKK uyumlu sistem özellikleri ve üstün koruma politikasıyla verilerinizi kaydedin.

Online Randevu Yazılımı Nasıl Kullanılır? 

Online Randevu Yazılımı

Hastane randevu yazılımı kullanmak için öncelikle panel üzerinden istediğiniz gün ve saate karar vermelisiniz. Muayene günü oluşturmak için hastaların genellikle kişisel bilgilerini, sigorta bilgilerini girmeleri gerekir. İşlemleriniz tamamlandıktan sonra, onay mesajı veya bilgilendirme içeren bir e-posta veya SMS mesajı alacaksınız.

Online Hipokrat, hekim ve sağlık çalışanlarının gün içerisindeki işleyişlerini yönetmelerini ve düzenlemelerini kolaylaştıran birçok ek özellik sunar. Örneğin, randevu hatırlatma mesajları, iptali veya değiştirme seçenekleri ve sağlık geçmişi, reçeteler ve diğer tıbbi bilgiler gibi hasta bilgilerine erişim gibi özellikleri vardır. Tahlil ve ölçüm takibi kapsamında elde edilen medikal veriler görüntülenir.

Sonuç olarak, hastane randevu yazılımı, hastaların randevu almak için hastaneye gitmelerine gerek kalmadan, online olarak randevularını planlamalarına ve düzenlemelerine olanak tanır. İnternet erişimi sağlanan her ortamdan muayene bilgi yönetim programına ulaşabilirsiniz. Böylelikle hastanelerin randevu süreçlerini yönetmelerine ve hasta bakımı sürecini iyileştirmelerine yardımcı olur.